Bazén Karibu

Karibu bazén Model 1X Set tlakově impregnovaný systémem pískové filtrace, širokoúhlým skimmerem a šedou vnitřní fólií 38mm dřevo

Ať už pro rodinu nebo přátele: bazén je v létě nepostradatelný! V teplém letním dni není nic lepšího, než se zchladit na vlastní zahradě. S čištěním bazénu vám pomůže vakuový robot a v zimě nezbytnou ochranu před chladem nabízí zimní krycí fólii.
 Další výhodou je kovový roh bazénu. Zakryje nevzhledné hrany a šrouby a zároveň chrání dřevo před vlivy počasí. Součástí dodávky je také ochranné rouno na podlahu, dřevěný a nerezový žebřík a šedá bazénová vložka.

Abyste si svůj bazén Karibu mohli užívat po dlouhou dobu, je velmi důležité udržovat a čistit bazén a vodu. S naším filtračním systémem můžete zajistit, že voda bude neustále čištěna. Systém pískové filtrace se skládá z filtrační nádrže o průměru 30 cm, připojovací hadice a čerpadla. Výkon čerpadla je 12 m³/h při normálním provozu a 4,5 m³/h při provozu s filtrem. Maximální průtok je 12 000 litrů/hod. Křemenný písek se plní do filtrační nádrže a čistí vodu. Je sušený ohněm a má zrnitost 0,4 až 0,8 mm. Voda je nepřetržitě a pomalu filtrována systémem pískové filtrace. To vede k velmi vysoké kvalitě vody. Čerpadlo se připojuje přes přípojku 230V. Udržujte svůj bazén čistý pomocí malého filtračního systému.

Abyste si mohli svůj bazén opravdu užít, měl by být neustále čistý a čištěný. Širokohrdlý skimmer je součástí automatického čištění vody. Voda a nečistoty jsou z bazénu odsávány širokým sacím otvorem. Nečistoty se shromažďují v nádobě pod skimmerem a voda je přiváděna do filtračního systému k čištění. Zde je vyčištěn a následně čerpán zpět do bazénu přes vstupní trysku. Skimmer je vyroben z bílého plastu. 

Důležitá data na první pohled:

  • Tloušťka stěny: 38 mm

Vnější šířka: 357,5 cm

Vnější rozměry šířky paluby: 400 cm

Vnější výška: 121 cm

Vnější rozměry hloubka: 357,5 cm

Vnější rozměry hloubka paluby: 400 cm

Šířka palubky: 28,5 cm

Tloušťka desky: 26 mm

Průměr úhlopříčky: 432,5 cm

Vnitřní šířka: 347 cm

Materiál: Tlakově impregnovaný

Materiál fólie: PVC, šedá

Materiál vodiče: vnější: KDI, vnitřní: nerezová ocel

Tloušťka ochranného rouna: 400 g/m²

Rozměry balení mm/hmotnost kg: 1750x1170x705x465

Obsah vody: 11,6 m³

Hloubka vody: 111 cm

58 000,00 Kč