Finská sauna Karibu

Sauna Karibu německé výroby
Tato sauna z masivu z masivních dřevěných desek o tloušťce 38 mm z kvalitního severského smrku je postavena pomocí jednoduchého zásuvného/šroubového systému.
Vysoce kvalitní dveře sauny s předním vstupem vám po dokončení instalace umožňují přístup do interiéru o rozměrech 185 cm x 185 cm. Zde obdržíte dodávaný ochranný rošt kamen a 2 lehátka. Všechny 4 boční stěny našich saun z masivu v zásuvném/šroubovém systému jsou rovněž vyrobeny z masivního smrkového dřeva,Saunu se 4 pohledovými stranami lze umístit kdekoli v místnosti. Střešní panely se skládají z 57 mm konstrukcí s izolací z minerální vaty.
Veškeré informace o tomto produktu
Materiál - Z vybraných a pouze těch nejlepších smrků - naše sauny mají standard. Použití skla pro naše vysoce kvalitní skleněné dveře dává našim saunám konečnou podobu - skleněné čelo je téměř nutností.
Rozměry: 1960 x 1960 x 1870 mm (d x š x v)
Vnitřní plocha: 3,40 m²
Tloušťka stěny: 38 mm
Hmotnost: 400 kg
Dveře: čiré tvrzené bezpečnostní sklo - technologie magnetického zamykáníStřecha: masivní dřevěná střecha / předem smontované prvky vyrobené z 12,5 mm smrkového profilového dřeva s 42 mm izolací z minerální vaty.

36 000,00 Kč