Sauna Karibu Sterling 2,kamna 9kW ext.ovl,veškerá výbava

Tato elementová sauna nabízí vynikající energetickou účinnost díky své tloušťce stěny 68 mm a izolaci z minerální vaty zabudované ve stěnovém elementu. Prefabrikované stěnové prvky, které jsou z vnější strany opláštěny profilovaným dřevem Softline, jsou lehčí než dřevo a zároveň mají vyšší izolační hodnotu.Sauna má vnější rozměr 196 cm x 170 cm a vnitřní rozměr 181 cm x 155 cm. Objem sauny je 5,1 metru krychlového. Atraktivními dveřmi sauny se dostanete do interiéru kabiny se 2 lehátky. Lehátka jsou dostatečně široká a nabídnou vám relaxaci, kterou potřebujete. Součástí dodávky je ochranná mřížka kamen. Naše elementové sauny mají 2 pohledové strany a 2 strany, které jsou opatřeny sololitem.

Saunové kamna 9 KW pro externí ovládání nabízí skvělou možnost pro klasické sauny.Součástí dodávky je 18 kg diabasových kamenů. Ovládací jednotka Easy Finnish umožňuje plynulé nastavení kamen mezi 10° a 100° Celsia. Řídící jednotka má také přípojku pro osvětlení kabiny a má automatický limit topení na 4 hodiny.

6dílná sada příslušenství již obsahuje vše, co pro saunu potřebujete. Skládá se z klimametru, přesýpacích hodin, naběračky, infuzního kbelíku a s tím spojené plastové vložky.

Saunový box pro vnitřní použití se skládá z 0,5 l pečujícího mléka, 0,5 l intenzivního čističe, houby, brusné houby, páru rukavic a návodu na péči.

Saunové světlo Premium má stínidlo z pískovaného tvrzeného bezpečnostního skla s dřevěným rámem. Je vhodný pouze pro rohovou instalaci.

62 000,00 Kč