Stínidlo saunové lampy s držákem lampy + LED žárovka

Stínidlo pro osvětlení sauny - z bukového nebo jasanového dřeva - s držákem lampy + žárovka (LED žárovka)

Popis položky:

Toto půlkruhové stínidlo je vyrobeno z místního bukového nebo jasanového dřeva a nebylo ošetřeno chemikáliemi ani oleji. 5 pásků je vyrobeno z překližky, každý o tloušťce 1,5 mm. Deštník má 2 otvory pro uchycení.

Rozměry položky:

Délka: cca 20 cm - Šířka: cca 19,5 cm - Výška: cca 16,5 cm - Hmotnost: cca 385 g

Držák lampy:

Typ montáže: Úhel "L" / Úhlová montáž - Výška (mm): 47 - Jmenovité napětí [V]: 230V - Jmenovitý proud [A]: 4 - Jmenovitá frekvence [Hz]: 50/60 - Zásuvka: E14 - Typ připojení : připojovací kostka - Max.pracovní teplota [°C]: 180 - Třída IP (krytí): IP00

LED světlo 

4,5 W / E14 - 470 lm - Barevná teplota: 2700 K (teplá bílá) - Rozměry: 37x100 mm - Ekvivalentní ke klasické žárovce: 40W - Stmívatelné: ano

RELAX V TEPLÉM SVĚTLE: Sauna je místem relaxace a klidu a saunová lampa by měla přesně tuto atmosféru odrážet. S naší dřevěnou lampou se vaše sauna jeví v atmosférickém a teplém světle, které nepřímo vytváří světelné efekty mezerami v dřevěném stínítku. To znamená, že jste chráněni před jasným světlem lampy a neoslňuje vás, když odpočíváte.


SAUNA BEZPEČNĚ: Stínidlo na saunu má nejen dekorativní využití, ale také vás chrání před možným kontaktem s lampami. Nebezpečím způsobeným teplem lamp a případným nebezpečím, která číhají při používání elektřiny v saunových prostorách, se lze spolehlivě vyhnout ochranným dřevěným stínidlem.

PŘIROZENÁ A TEPLNĚ ODOLNÁ: Saunová lampa by samozřejmě měla také opticky zapadnout do místnosti a nevypadala jako cizí těleso. Do dřevěné sauny se proto nejlépe hodí dřevěná lampa, která zdokonalí přirozené prostředí místnosti. Odolné jasanové a bukové dřevo zaručuje dlouhodobé používání a odolá i tomu nejsilnějšímu žáru. Žáruvzdorná lampa byla speciálně vyrobena pro vysoké teploty v saunových kabinách.

VYSOCE KVALITNÍ DESIGN: Robustní saunová lampa byla vyrobena z 5 tepelně odolných dřevěných dýh v evropských rodinných podnicích. Ekologické a vysoce kvalitní saunové svítidlo je ekologicky udržitelným unikátem a je ideální jako doplněk sauny.


990,00 Kč